ПРO HAC


Елегантність у сфері домашнього текстилю: Tivolyo Home 

Вас вітає офіційний представник Tivolyo Home в Україні з гуртового продажу домашнього текстилю. Пропонуємо вам співпрацю з виробником товарів для домашнього затишку Tivolyo Home, а також фірм текстильних виробів Gelin Home та Soft cotton.

Tivolyo Home є оригінальнимм брендом відомої турецької компанії Çarşafsan Textile Co. Починаючи з 1981 року, коли світ домашнього текстилю вперше дізнався про Tivolyo, і до сьогодні, бренд додає нотку елегантності в житло за рахунок поєднання різноманітних кольорів і візерунків, а також за рахунок інноваційних і класичних колекцій.

Tivolyo Home, який задає свою унікальну лінію, починаючи з моделів бренду і закінчуючи всім його дизайном, створює свої колекції з філософією "Бути стильним і якісним в домашньому текстилі".

Tivolyo home, що відображає абсолютно інший стиль домашнього текстилю, пропонує широкий асортимент своєї продукції, починаючи від постільної білизни, покривал на ліжко, халатів, рушників, кухонних наборів і закінчуючи скатертинами.

Tivolyo Home пропонує різноманітні візерунки, багатий дизайн створює приємний затишок і комфорт у кожному домі.


 

Наші принципи

Майстерність

Майстерність Tivolyo Home проявляється в деталях, він відображає зовсім інший стиль Домашнього Текстилю.

Різноманітність

Продукція Tivolyo Home налічує багаторічний досвід на світовому ринку домашнього текстилю, а багатий дизайн створює приємний затишок в оселях.

Інноваційність

Постійно оновлювані колекції і пастельні тона додадуть у ваш життєвий простір простоту, блиск і елегантність.

Широкий асортимент

Tivolyo Home пропонує широкий асортимент своєї продукції: постільна білизна, покривала, халати, рушники, кухонні набори, а також скатертини.